Apie Callcenter.lt

Apie Callcenter.lt

APIE MUS

Kurkime kartu puikias bendravimo patirtis!

E

same profesionali ir draugiška komanda dirbanti su pardavimais telefonu. Mėgstame tai ką darome, vertiname kiekvieną darbuotoją, sukuriame puikias sąlygas sėkmingai dirbti bei užsidirbti, nuolatos mokytis, perprasti bendravimo, derybų ir pardavimų meną. Švenčiame asmenines ir darbines pergales, padedame vieni kitiems. Mums sekasi, klientai bei darbuotojai mumis pasitiki ir vertina.

Sėkmingai įgyvendiname įdomius ir perspektyvius energetikos projektus, plečiamės.

Jei domiesi darbu, prisijunk ir tu!

Tau patiks jaukūs biurai bei geros sąlygos Marijampolės ar Tauragės centre bei lanksčios galimybės dirbti iš namų.

Turime ilgametę kontaktų centrų valdymo patirtį teikiant didelės apimties pardavimų telefonu bei klientų aptarnavimo paslaugas, profesionalų know-how, stiprią komandą. Paslaugų teikimui naudojame šiuolaikines telekomunikacijų technologijas bei programinę įrangą, užtikriname duomenų apsaugą.

Vizija, misija, vertybės

 

Vizija

Didžiausią pridėtinę vertę Lietuvoje savo klientams bei darbuotojams kuriantis išorinis kontaktų centras.

Misija

Mūsų klientai
Didžiuojamės galėdami užtikrindami kokybišką kliento patirtį! Su jūsų klientais bendraujame profesionaliai, tiksliai ir draugškai ir taip, kad jie neatskirs mūsų nuo jūsų vidinio kontaktų centro.

Mūsų paslaugos
Kokybiškos telemarketingo ir klientų aptarnavimo paslaugos bei nuolatinis tobulėjimas yra neatsiejama mūsų verslo dalis. Ne tik gerai pasiruošiame, bet ir kokybiškai įgyvendiname viso bendradarbiavimo metu.

Mūsų komanda
Geresni santykiai su klientais prasideda nuo darbuotojų. Jie – patys svarbiausi! Nuolatiniai mokymai,  aiškūs tikslai,  visokeriopa pagarba, patogios  darbo vietos įgalina mūsų darbuotojus siekti puikių rezultatų.

Mūsų technologijos
Naudojame tik užtikrintas ir pažangias telekomunkacijų bei ryšių su klientais priemones. Jos padeda pasiekti aukštą paslaugų kokybę bei efektyvumą, dideles skambinimo apimtis, veiklos atitiktį asmens duomenų apsaugos reikalavimams.

Prisidėsime, kad turėtumėte dar daugiau patenkintų klientų!

 

Sukontaktuokite su mumis ir gaukite pasiūlymą!

Kontaktų forma