Apie Callcenter.lt

Apie Callcenter.lt

APIE MUS

Kurkime kartu puikias bendravimo patirtis!

C

allcenter.lt yra jūsų verslo partneris išorinio kontaktų centro paslaugoms. Turime ilgalaikę patirtį telemarketingo ir klientų aptarnavimo veiklose, aukštą klientų pasitikėjimą bei gerą rinkos reputaciją.

Integruodami veiklas, glaudžiai bendradarbiaudami ir veikdami kaip jūsų vidinis, bet tik iš kitos vietos dirbantis padalinys, jūsų verslui padėsime padidinti pardavimus bei geriau aptarnauti klientus.

Jums padėsime pasiekti gerų rezultatų kuriant bei puoselėjant santykius su klientais, o mūsų glaudaus bendradarbiavimo metu jus džiuginsime pasitikėjimu ir pagarba grįstu verslo bendradarbiavimu, dideliu motyvuotos komandos įsitraukimu į jūsų projektus bei moderniais techniniais sprendimas.

Callcenter.lt kontaktų centras yra įsikūręs gražiame Marijampolės mieste, kuriame gyvenantys žmonės yra darbštūs ir draugiški. Patogūs susisiekimas, aukšta darbuotojų motyvacija, gera infrastruktūra – tai tik kelios priežastys kodėl paslaugas teikiame iš čia.

Turime ilgametę kontaktų centrų valdymo patirtį teikiant didelės apimties pardavimų telefonu bei klientų aptarnavimo paslaugas, profesionalų know-how, stiprią komandą. Paslaugų teikimui naudojame šiuolaikines telekomunikacijų technologijas bei programinę įrangą, užtikriname duomenų apsaugą.

Vizija, misija, vertybės

 

Vizija

Didžiausią pridėtinę vertę Lietuvoje savo klientams bei darbuotojams kuriantis išorinis kontaktų centras.

Misija

Mūsų klientai
Didžiuojamės galėdami užtikrindami kokybišką kliento patirtį! Su jūsų klientais bendraujame profesionaliai, tiksliai ir draugškai ir taip, kad jie neatskirs mūsų nuo jūsų vidinio kontaktų centro.

Mūsų paslaugos
Kokybiškos telemarketingo ir klientų aptarnavimo paslaugos bei nuolatinis tobulėjimas yra neatsiejama mūsų verslo dalis. Ne tik gerai pasiruošiame, bet ir kokybiškai įgyvendiname viso bendradarbiavimo metu.

Mūsų komanda
Geresni santykiai su klientais prasideda nuo darbuotojų. Jie – patys svarbiausi! Nuolatiniai mokymai,  aiškūs tikslai,  visokeriopa pagarba, patogios  darbo vietos įgalina mūsų darbuotojus siekti puikių rezultatų.

Mūsų technologijos
Naudojame tik užtikrintas ir pažangias telekomunkacijų bei ryšių su klientais priemones. Jos padeda pasiekti aukštą paslaugų kokybę bei efektyvumą, dideles skambinimo apimtis, veiklos atitiktį asmens duomenų apsaugos reikalavimams.

Prisidėsime, kad turėtumėte dar daugiau patenkintų klientų!

 

Sukontaktuokite su mumis ir gaukite pasiūlymą!

Kontaktų forma